Co děláme

Vytváříme originální obsah pro komerční klienty, reklamní agentury i kulturní a dobročinné projekty. Zaměřujeme se na chytrá řešení a kvalitu. Neplýtváme prostředky a dodržujeme termíny.


Někteří naši klienti

4Ever, Albatros Media, Bohemia Interactive, Česká Televize, Expedition Club, Heineken ČR, Mendelova Universita v Brně, Merida Bikes CZ, Národní divadlo Brno, Óčko TV, Nadace Partnerstvi, Rammstein, Sdružení pěstounských rodin, Slovenské národné divadlo Košice, Sony Music Entertainment, Ta Fantastika, Take-Two Interactive, …


Na co se specializujeme

  • technologické firmy a startupy (sami se jednomu už 4 roky věnujeme)
  • zábavní průmysl, především počítačové hry, hudba a umělecké projekty
  • vše co se týká outdooru, sportu a cestování
Video - naše eso v rukávu
Děláme videa, která si lidé po dokoukání pustí znovu. A pak ještě jednou. Umíme vizuálně nápadité snímky. Originální kousky s příběhem. Skandální virály i dojemné reklamy. A umíme je organicky propojit s celým vizuálním konceptem do jednoho organického celku, který funguje.

S vlastním týmem profesionálů zajistíme vašemu projektu:
Kreativní koncept, Copywriting, Vizuální branding, Projektový management, Ilustrace, Storyboardy, Konceptarty, Fotografie, Filmová a video preprodukce, Produkce, Postprodukce, Animace, Motion grafika & VFX, Voiceover, Zvuková postprodukce, User experience a Interface design

Co si o naší práci myslí ostatní?

S in.dustem je opravdu radost spolupracovat. Kromě špičkového výsledku mě nadchla především kreativita a schopnost zachytit na fotografiích a ve videu přesně “to” důležité. Největší přidanou hodnotu ale vidím ve schopnosti propojit celý vizuální koncept dohromady. Fotky, videa a celé výtvarné zpracování tak působí jako organická součást projektu.
Jiří Sedláček, jednatel EYES OPTIK, s.r.o. a frontman skupiny Dark Gamballe


Havran je člověk, který nezná slovo nejde... Evidentně jde o kumštýře, který ví! Nejen že natočil klip k rockovému muzikálu EXCALIBUR, kde bez zeleného pozadí vykouzlil technologické maximum, ale i při pozdější spolupráci s mou maličkostí ukázal, že je kreativním umělcem, pro kterého nic není problém! To jsou slova, která chceme všichni slyšet!
Kamil Střihavka, zpěvák


V in.dustu jsou profesionálové, kteří dokážou nekompromisně nafotit komerční fotografii, stejně jako autorský dokument a využít toho nejlepšího z obou světů. Dokládá to například nebývale úspěšná výstava Davidových velkoformátových fotek v Lille, která ukázala život českých krajanů v Banátu.
Dagmar Corriere, Česko-Francouzská asociace MOST


"Havran pokaždé věc dokončí bez ohledu na to, jaké obtíže během pracovního procesu nastanou. Výsledku se vždycky dobere a dovede bezezbytku využít to, co má k dispozici. Improvizuje. Bez mrknutí oka se v případě potřeby přiváže k jedoucímu autu nebo vleze do klece s orangutanem."
Jiří Kučerovský, frontman kapely Anime, spoluhráč Tomáše Kluse


Indusťáci se nám starají o marketing a nedáme na ně dopustit. Natáčí, fotí, dělají korektury našich místy lehce roztroušených sáhodlouhých výplodů, které vypouštíme na web, starají se o sociální sítě! Jsou to srdcaři, kreativní a rychlí.
Albert Fikáček, CEO Expedition Club


Sáru jsme oslovili na základě doporučení od známeho. Chtěli jsme korekturu a také případně úpravu textů pro aplikaci InCities. Velmi rychlé dodání práce, profesionální zpracování a celková spokojenost. Příště se na Sáru určitě obrátíme znovu :-)
Miroslav Kuťák, InCities


David byl jeden ze čtyř zakládajících členů studia Altar interactive a pracoval na nejlepších hrách, které Altar udělal: Fish Fillets, Original War i některých nevydaných titulech. Vždycky jsem si ho vážil pro jeho profesionalitu, smysl pro grafiku, schopnost rychle a dobře tvořit kvalitní díla, a pochopitelně také pro jeho vizionářské nadšení dělat nové věci.
Martin Klíma, Executive Producer - Warhorse Studios